СТАТУТ

ЗАГАЛЬНI ПОЛОЖЕННЯ 

 

Комунальне пiдприємство “Шляхово-експлуатацiйне управлiння по ремонту та утримнню автомобiльних шляхiв та споруд на них Оболонського району” м. Києва (далi за текстом – пiдприємство ) створено шляхом реорганiзацiї вiдповiдно до рішення Київської міської Ради від 02.10.2001 р № 54\1488 “Про деякі питання діяльності підприємств , що  входять до складу Київського комунального обєднання по експлуатації автомобільних шляхів та споруд на них  “Київміськгідрошляхміст”, є правонаступником  комунальног підприємства “Шляхово-експлуатаційна дільниця по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них ” Мінського району м.Києва в частині прав та обов`язків , що випливают з переданого ним майна , засновано на комунальній власності територіальної громади м. Києва і безпосередньо  підпорядковується Київській міській державній адміністрації.

 

НАМЕНУВАННЯ ТА МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ

 

  1. Повне найменування підприємства – комунальне підприємство “Шляхово – експлуатаційне уравління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району ” м. Києва . Скорочене – Ш Е У Оболонського  району.

  2. Місцезнаходження  (юридична адреса) підприємсва : 04073 , м . Київ , пров . Куренівський , 15 а .

 

ПРЕДМЕТ  І МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ

1. Підприємство створено з метою забезпечення безпечного руху транспорту та пішоходів по закріпленій шляховій мережі.

2. Предметом діяльності підприємства є :

  • Виконання необхідного комлексу робот із технічного нагляду ,утримання та ремонту шляхів , підземних переходів  , вуличної зливної  каналізації ,каналів , канав, туалетів та інших споруд .

  • Виконання робіт по ремонту та утриманню шляхів іншим  підприємством та організаціям на основі договорів .

  • Надання платних послуг населенню.

  • Запровадження досягнень науково – технічного прогресу і механізації в підприємстві.

  • Здіснення іншої господарської діяльності , передбаченої  законодавством України.