Головна

КП ШЕУ Оболонського району комунальної корпорації “Київавтодор” вітає киян з днем Києва.

КП ШЕУ Оболонського району комунальної корпорації “Київавтодор” вітає киян з днем Києва та бажає процвітання місту та всій країні. Хочеться побажати, щоб ваші смуги життя були рівними, світлими та яскравими, як на новому пішохідно-велосипедному мосту, який з’єднує Хрещатий парк та Володимирську гірку смугами нашої плідної роботи. Саме ваші посмішки та чудовий настрій від прогулянок стежками […]

Завдяки професійним навичкам співробітників КП ШЕУ Оболонського району, часто надаємо допомогу іншим районам.

Завдяки професійним навичкам співробітників КП ШЕУ Оболонського району комунальної корпорації “Київавтодор” часто надаємо допомогу іншим районам: поновлюємо розмітку доріг деяких вулиць, пішохідних переходів, перехресть. Маємо надію, що таким чином центр міста, перенавантажений транспортом, буде більш безпечнішим та зручнішим в орієнтуванні на дорогах.

Наші працівники прибирають від бруду і сміття дороги Оболонського району.

Завдяки КП ШЕУ Оболонського району комунальної корпорації “Київавтодор” саме наші працівники прибирають від бруду і сміття дороги Оболонського району за допомогою підручних засобів та техніки. Наші підрозділи виконують санітарні роботи на дорогах та зупинках громадського транспорту. Поливаючи дороги, змивають бруд та, що не менш важливо, зволожують асфальтне покриття, захищаючи від перегріву.

Проведено ямковий ремонт та ведуться ремонтні роботи інших менш пошкоджених ділянок тощо.

В КП ШЕУ Оболонського району комунальної корпорації “ Київавтодор ” робота кипить в дві зміни. Завдяки сонячній сприятливій погоді, чіткому плану дій, задіяно максимально ефективні способи покращення проїзної частини Оболонського району, проведено ямковий ремонт та ведуться ремонтні роботи інших менш пошкоджених ділянок тощо. Нагадуємо, що більшість доріг Оболоні давно не бачили капремонту.

Шановні кияни, дамо бруду та сміттю відпір разом

Пил в очі – відчуття усім знайоме, особливо на відкритих ділянках в суху та вітряну погоду. Нажаль прибрати один раз і назавжди не можливо, оскільки летить звідусюди, тому підрозділи КП ШЕУ Оболонського району комунальної корпорації “ Київавтодор ” прибирають дороги та тротуари від бруду та сміття підручними засобами та технікою в цілодобовому режимі. Шановні кияни, […]